Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Temizlik Hizmetleri

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin Temizlik Hizmetleri
700’ün üzerinde çalışanı olan Cihan Temizlik İnş. Tic. Ltd. Şti. Gaziosmanpaşa Belediyesi’ne 22 kamyon, 3 tanker, 2 bilgisayarlı çöp toplama aracı, 2 süpürge aracı, 1 konteyner yıkama aracı ile 2014 yılından beri hizmet vermektedir. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde günlük 433 ton, aylık ise 13.000 ton çöp toplanmaktadır. 

Ezel OSGB olarak İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetimiz kapsamında çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği iş başı eğitimleri ve her birimin işine özgü teknik eğitimlerin yanı sıra iş yönetimi ve iletişim ile ilgili eğitimler de verilmektedir. Haftalık saha kontrollerinde çalışanlar ve ekipmanlar kontrol edilmekte, gerekli görülen durumlarda yeni düzenlemeler yapılmaktadır. Çalışanların kişisel koruyucu ve ekipmanlarının düzenli dağıtımı sağlanmakta ve şantiye içerisinde sağlık ve güvenliği tehlikeye atabilecek olumsuzluklar düzenli olarak yapılan kurul toplantılarında görüşülüp önlemler alınmaktadır.

İşyeri Hekimliği hizmetimiz kapsamında işe giriş sağlık muayeneleri çalışan işe başlamadan önce, periyodik muayeneleri gerekli olan sürelerde yapılmakta ve yasalar gereği belirlenmiş sürelerde sağlık hizmetini vermekteyiz. 

Ezel OSGB olarak İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti verdiğimiz süre içerisinde iş kazalarında önemli derecede düşüş olduğunu, ayrıca çalışma standartlarında yükselme olduğunu, yapmış olduğumuz istatistiki çalışmalarla ve çalışanlarla yapılan görüşmelerle tespit etmiş bulunmaktayız.

Ezel OSGB olarak Cihan Temizlik İnş. Tic. Ltd. Şti. ile Gaziosmanpaşa Belediyesi vatandaşlarına en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz.Şirketiniz ile ilgili ön çalışmayı yapıp,

en kısa sürede geri dönüş yaparak sizlerle tanışmak isteriz.

Tıklayınız