Hakkımızda

Hakkımızda

Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, 15 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, Dr Erdal Şeker, Dr Murat Sünber tarafından, kurumların iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

Bünyesindeki profesyonel A, B ve C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır.

İş Güvenliği ve Sağlığı

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Tehlike Sınıfı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından hazırlanan “İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tehlike Sınıfları Tebliği” 25 Kasım 2009 tarih ve 27417 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İlgili yönetmelik, daha önce yayımlanan “iş yeri ortak sağlık ve güvenlik birimleri ile Ortak Sağlık Güvenlik Biriminin Çalışma esas ve usulleri” hakkındaki yönetmelik çerçevesinde faaliyet gösterecek olan “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi“nin de yetkilendirilme ve çalışmaya başlamalarını sağladı.

Türkiye’nin en büyük projeleri olan 3.Köprü, 3.Havalimanı ve Mahmutbey Metro inşaatı gibi projelerin yanı sıra irili ufaklı 900 adet referansı ile hizmet kalitesini Tüm Türkiye’ye yaymayı planlamaktadır. İş Güvenliği ve Sağlığı sektöründe 100 ‘ün üzerinde personeli ile standartlarını birçok noktaya ulaştırmış ve hizmetini ödün vermeden sağlamaya devam edecektir.

Sizde Ezel Osgb ayrıcalıklarından faydalanın !

Şirketiniz ile ilgili ön çalışmayı yapıp,

en kısa sürede geri dönüş yaparak sizlerle tanışmak isteriz.

Tıklayınız