Ezel OSGB Megacenter Reviri Hizmetinize Açılmıştır

Ezel OSGB Megacenter Reviri Hizmetinize Açılmıştır

1 Temmuz 2017 itibari ile tüm iş yerleri İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti alması yasa gereği zorunlu hale gelecektir.

Tehlike sınıfına bakılmaksızın 1 Temmuz 2017 itibari ile yasa gereği zorunlu hale gelen İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti tüm iş yerleri tarafından alınması yasa gereği zorunlu tutulmuş olup bu hizmetin takibi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca denetleneceği, hizmet almayan iş yerlerine denetlemeler sonunda yüksek miktarda para ve yaptırım cezalarının uygulanacağı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca duyurulmuştur.

MEGACENTER Bölgesindeki iş yerlerine daha iyi hizmet verebilmek için kurduğumuz revir ve ofisimiz  sayesinde hem daha kaliteli hizmet, hem de daha uygun fiyata hizmet almış olacaksınız.

MEGACENTER Bölgesinde mesai saatleri içerisinde İşyeri Hekim Hizmetleri, Revir Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzman Hizmetleri gibi iş yerlerinizin temel gereksinimi olan hizmetlerden faydalanabileceksiniz. İlerleyen süreçte Megacenter’da Ambulans Hizmeti verme çalışmalarımız devam etmektedir.
Ezel OSGB olarak 1 yılı aşkındır Megacenter Yönetiminin İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini veriyoruz. Bu doğrultuda 1 Temmuz 2017 itibari ile sizlere de aynı kalitede hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Adres: Megacenter C27 Blok Kat:2 No:238/1   Megacenter Yönetim binasının karşısında
İletişim: 0212 640 36 20  /   0553 073 36 20
Mail: mega@ezelosgb.com

Şirketiniz ile ilgili ön çalışmayı yapıp,

en kısa sürede geri dönüş yaparak sizlerle tanışmak isteriz.

Tıklayınız